NASZA GALERIA

22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi. Nasze świetliczaki również.

Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących.

Święto to jest wspaniałą okazją, by nagłośnić globalne problemy Ziemi i domagać się odpowiednich działań politycznych.

Z tej okazji nasze świetliczaki będą pracowały nad plakatami promujacymi dbanie o Naszą Planetę. Wyjedziemy posprzatać naszą okolicę.

.........................................................................................................................................................................................................

Nasza Świetlica Szkolna przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego : Świetliczaki na tropie... kolorów świata

Zachęcamy wszystkie dzieci świetlicowe do wspólnego udziału

Więcej informacji można uzyskać na stronie :

Świetliczaki na tropie… kolorów Świata (swietlicawszkole.pl)

Nietypowe święta w naszej świetlicy - Dzień Dinozaura oraz Dzień Piegów.

Oto prace dzieci związane z tymi świętami.

Wkrótce kolejne dni i  prace uczniów......

Ta strona może zawierać podstawowe informacje na temat twojej szkoły. Można je zmienić w każdej chwili. Opis sposobu dokonywania zmian znajduje się tutaj: http://help.edupage.org/