Obiady!!!!

Opłata  w miesiącu Kwietniu 72zł

Uczniowie z odpisami otrzymali karteczki z kwotą do zapłacenia. Płatne od Kwietnia.

BRAK TERMINOWEJ WPŁATY LUB BRAK POTWIERDZENIA WPŁATY SKUTKOWAĆ BĘDZIE NIE WPUSZENIEM DZIECKA NA OBIAD!

UWAGA ZMIANA NR KONTA WPLAT NA OBIADY OD: 01.01.2019r.

Wplat dokonujemy na konto bankowe szkoły: Ludowy Bank Spółdzielczy w Zduńskiej Woli

nr konta: 82 9279 0007 0071 1270 2000 0020

W tytule płatności należy wpisać: opłata za obiady, imię i nazwisko dziecka, szkołę, klasę i miesiąc żywieniowy.

NP. JAN KOWALSKI, SP7, VIA,PAŹDZIERNIK

PROSIMY O WPŁACANIE DOKŁADNIE PODANEJ SUMY!!!!!!

UWAGA!!!

Informacje o NIEOBECNOŚCI dziecka na obiedzie NALEŻY  zgłaszać NAJPÓŹNIEJ w dzień poprzedzający tą nieobecność do godz. 10.00.

W innym przypadku nie może zostać naliczony odpis za ten obiad. Za jeden dzień nieobecności odpisu nie robimy.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIADÓW

1. UMYJ LUB ZDEZYNFEKUJ RĘCE PRZED WEJŚCIEM NA OBIAD

2. PRZESTRZEGAJ WYZNACZONYCH ODSTEPÓW

3. NIE KŁADŹ MASEK NA STOLIKACH

4. SIADAJ PRZY WOLNYM STOLIKU ( W PRZYPADKU BRAKU PUSTEGO STOŁU, SIADAMY PO 2 OSOBY PRZY STOLIKU, NAJLEPIEJ Z KOLEGĄ/KOLEŻANKĄ Z JEDNEJ KLASY)

5. ZJEDZ POSIŁEK, ODNIEŚ TALERZ I OPUŚĆ STOŁÓWKĘ, PRZESTRZEGAJĄC ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

6. PRZESTRZEGAJ ZASAD KULTURALNEGO SPOŻYWANIA POSIŁKÓW

7. PILNUJ PORZĄDKU WOKÓŁ SIEBIE

8. PRZESTRZEGAJ WYZNACZONYCH PRZERW OBIADOWYCH DLA KONKRETNYCH KLAS

...............................................

Warunkiem korzystania z obiadów przez ucznia jest uprzednie wypełnienie przez rodziców/opiekunów deklaracji obiadowej, którą można pobrać u wychowawcy świetlicy.

1. Koszt obiadów na kolejny miesiąc jest podawany przez wychowawców świetlicy ( każdy uczeń korzystający z obiadów otrzymuje kartkę z kwotą, którą należy wpłacić za dany miesiąc żywieniowy -jeśli posiada jakieś odpisy!!!; jeśli nie, obowiązuje go kwota podana dla wszystkich do ogólnej wiadomości na stronie oraz na terenie szkoły).

2. Kwotę należności (w przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka na obiedzie) należy uzgadniać z wychowawcą świetlicy.

3. Polecenie przelewu powinno być wypełnione zgodnie z kwotą podaną przez wychowawcę świetlicy.

4. Do korzystania z obiadów są uprawnione osoby, które dokonały wpłaty, w związku z czym prosimy o terminowe dokonywanie wpłat.

W przypadku braku terminowej wpłaty dziecko nie będzie mogło korzystać z obiadów.

5. Obiady zamawiane są każdego dnia (na następny dzień) po wryfikacji obecności uczniów.

6. W przypadku rezygnacji z obiadów, fakt ten należy zgłosić wychowawcom świetlicy szkolnej najpóźniej tydzień przed końcem miesiąca, w którym uczeń korzysta z obiadów.

BRAK ZGŁOSZENIA rezygnacji z obiadów w określonym terminie obliguje do opłaty za cały miesiąc żywieniowy.

7. Jakiekolwiek roszczenia z tytułu niewykorzystanych lecz niezgłoszonych wcześniej odpisów na obiady nie będą uwzględniane.

WSZYSTKIE DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ KONTAKTUJĄC SIĘ Z WYCHOWAWCĄ ŚWIETLICY.