COViD-19

Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie związane z COViD-19 (szczegółowa procedura w załączniku pdf):

- wchodząc do szkoły, dezynfekujcie dłonie,

- witajcie się, używając np. łokci lub robiąc żółwika,

- nie dzielcie się z innymi zabranym z domu jedzeniem oraz piciem,

- zabawki pozostawcie w domu,

- używajcie tylko swoich przyborów szkolnych,

- pamiętajcie o tym, aby często myć dłonie; nie dotykajcie nimi oczu, ust i nosa,

- podczas kichania lub kaszlu zasłaniajcie usta i nos,

- pamiętajcie, aby na przerwach zachować dystans od innych,

- jeżeli źle się poczujecie, natychmiast poinformujcie o tym nauczyciela.

Szanowni Rodzice!

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom w szkole wprowadzamy szereg zmian organizacyjnych.
Oto najważniejsze z nich:

1. Dla uczniów dostępne będą dwa wejścia: główne - od ulicy Wodnej oraz boczne - prowadzące na blok klas
        1-2

2. Drzwi szkoły będą otwierane o godzinie 7.30. W przedsionku czekać będą nauczyciel i pracownik obsługi             dezynfekujący uczniom ręce.

3. Do szkoły nie będą wpuszczani Rodzice i osoby postronne.

Wyjątek stanowią:

- osoby, które wcześniej umówiły się na wizytę,

- opiekunowie uczniów klas pierwszych (tylko w pierwszym tygodniu nauki ), którzy zobowiązani są do używania maseczek zasłaniających usta i nos oraz zachowania dystansu minimum 1,5 m.

4. Osoby pragnące porozumieć się w danej sprawie prosimy o kontakt z:

• wychowawcami klas - poprzez dziennik elektroniczny lub pocztę służbową,
  • nauczycielami - poprzez dziennik elektroniczny lub pocztę służbową,
  • sekretariatem - telefonicznie 43 823-60-27 lub pocztę elektroniczną zdunskawolasp7@poczta.onet.pl,
  • dyrekcją - poprzez dziennik elektroniczny, pocztę służbową, telefonicznie 43 823-60-27 / 504846577.

5. Prosimy Państwa o niewysyłanie do szkoły dzieci z objawami przeziębienia (podwyższona temperatura,
         kaszel i katar).

6. Z użytku dla Rodziców wyłączony  zostanie parking wewnętrzny.

7. Uczniowie w przypadku korzystnych warunków pogodowych każdą przerwę i lekcję wychowania
         fizycznego będą spędzali na świeżym powietrzu.

8. Przerwy międzylekcyjne dla uczniów klas 1-3 będą regulowane przez nauczyciela prowadzącego zajęcia.

Prosimy Państwa o współpracę i respektowanie przyjętych zasad.

Procedury-bezpieczenstwa-obowiazuja-od-01.09.2020-r..pdf