Ekopracownia pod chmurką

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli przygotowali wniosek na założenie pracowni na świeżym powietrzu. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi poinformował, że wniosek złożony w ramach konkursu „Ekopracownia pod chmurką” znalazł się wśród laureatów, któremu przyznano dofinansowanie w wysokości 49.625,00 zł. Zajęcia organizowane w planowanej ekopracowni pod chmurką umożliwią uczniom każdej klasy wszechstronny rozwój swoich zdolności i umiejętności, rozwiną szereg umiejętności społecznych, jak współpraca w grupach czy zespołach zadaniowych, zwiększą samodzielność uczniów w wykonywanych zadaniach praktycznych i terenowych, a także przyczynią się do integracji zarówno grup klasowych, jak i międzyklasowych.

Więcej o ekologicznych działaniach podejmowanych w naszym regionie znajdziecie na stronie internetowej: http://www.zainwestujwekologie.pl/